Polska - Wysypy Owcze U-21

10.11 EL. ME U21 – Polska – Wyspy Owcze

      No Comments on 10.11 EL. ME U21 – Polska – Wyspy Owcze

EURO U21 w 2017 roku odbyło się w Polsce, ale niestety reprezentacja Polski nie wyszła z ciężkiej grupy. W rozpoczętych eliminacjach do włoskich Mistrzostw Europy U21 reprezentanci Polski do lat 21 muszą więc walczyć o każdy punkt. W zbliżającym się wielkimi krokami meczu z Wyspami Owczymi nikt nie zakłada innego wyniku jak tylko i wyłącznie zwycięstwo naszych młodych piłkarzy. W związku z faktem, że Polacy zgubili już punkty w zremisowanym 3:3 z Finlandią spotkaniu, a zespół Danii już zdążył odskoczyć na kilka punktów, nie tylko zdobyte 3 punkty się liczą, ale także ilość strzelonych goli.

Z całą pewnością kibice reprezentacji będą liczyli na to, że Kownacki utrzyma doskonałą dyspozycję strzelecką, a typy bukmacherów uwzględniają zarówno ostateczny wynik meczu jak i ilość strzelonych bramek. Warto jednak przy tym zaznaczyć, że młodzieżowe Wyspy Owcze nie powinny kojarzyć się z seniorską reprezentacją tego kraju, która notorycznie przegrywa w stosunku 0:6-0:8 itp. Dowodem na to jest pozycja w grupie – tuż za Polakami – z jednym wygranym i jednym zremisowanym spotkaniem, co uwzględniają typy bukmacherów na weekend.

Reprezentacja Polski U21 do tej pory strzeliła w turnieju eliminacyjnym 8 bramek – tyle samo straciły natomiast Wyspy Owcze – co obrazuje, że w grze defensywnej naszych najbliższych przeciwników jest sporo luk. Polacy stracili do tej pory tylko 3 bramki i w dodatku wszystkie w meczu z Finlandią. Bilans bramkowy Polaków (+5) jest zdecydowanie lepszy niż bilans Wysp Owczych (-4) i to jeden z kolejnych argumentów, dla których typy bukmacherów na jutro są nadal mało korzystne. Do spotkania dojdzie 10 listopada na boisku Wysp Owczych i będzie go można także obstawiać na żywo.