Deportivo La Coruna - Leganes

09.12 La Liga – Deportivo La Coruna – Leganes

Zespół Leganes, który będzie podejmowany przez Deportivo La Coruna 8 grudnia w ramach następnej kolejki Primera Division, jeszcze rok temu ledwo uratował się przed spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. Dzisiaj to zespół gospodarzy z Deportivo musi bronić się przed spadkiem i przychodzi mu to z coraz większym trudem, natomiast drużyna gości radzi sobie w obecnym sezonie więcej niż przyzwoicie. Dlatego lotto zakłady przez Internet nie są jednoznaczne w swoich typowaniach a to konkretne wydarzenie może posłużyć do zarobienia większych pieniędzy.

Kursy zarówno na zwycięstwa obu drużyn jak i na remis, są wysokie, więc przy prawidłowym typie, pojawia się możliwość znaczącego podniesienia swojego kursu całkowitego na kuponie i zwiększenie potencjalnej wygranej. Aby jednak kupon z typem na mecz Deportivo – Leganes się udał, konieczne jest prawidłowe wskazanie zwycięzcy i kuszące może być tutaj wybranie gospodarzy, jako drużyny znajdującej się obecnie nieznacznie tylko powyżej strefy spadkowej. Wchodząc na lotto zakłady online natychmiast widać, że kurs na zwycięstwo gospodarzy jest wyjątkowo wysoki, chociaż trzykrotnie do tej pory Deportivo wygrywało z przeciwnikami o jakości piłkarskiej nie niższej niż wartość graczy Leganes.

Z kolei samo Leganes, czyli goście spotkania z 8 grudnia, udowodnili w tym sezonie, że są bardzo dobrze przygotowani fizycznie i mogą bronić się skutecznie przez 90 minut. W meczu na wyjeździe ta obrona tym bardziej będzie mogła rozpocząć w szczelnym ustawieniu tak, aby nie stracić żadnego gola i utrzymać swój bilans straconych bramek na rewelacyjnym poziomie 12 straconych bramek. Lotto zakłady piłkarskie na to spotkanie przewidują więc wiele skrajnych scenariuszy, od bezbramkowego remisu po wysokie zwycięstwo gospodarzy. Wybranie właściwego typu nie będzie proste, ale na pewno będzie opłacalne.